19. 9. 2020 | Jaromír Orel

Výstava Panta Rhei představí práce umělců z pěti zemí

Tiskové zprávy
Městská kina
Výstavy

Ve dnech 19. – 30. 9. máte možnost ve foyer kina Hvězda v Uherském Hradišti vidět výsledky letošního 12. ročníku mezinárodního výtvarného sympozia Panta Rhei. Umělci z Česka, Slovenska, Německa, Polska a Maďarska budou prezentovat díla, která vznikla v průběhu jednoho týdne z materiálů, jenž byl určen k likvidaci.

Přes omezení související se stávající situací, byly vystavené objekty vytvořeny v duchu významu slova sympozium – tedy společně, v přátelské atmosféře. Vernisáž výstavy se koná v sobotu 19. 9. v 18 hodin.

Symposium již tradičně pořádá Fakulta multimediálních komunikací UTB ve Zlíně, ve spolupráci se společností mmcité+ v Bílovicích s podporou města Zlín.

Účastníci: Ute Deutz (D), Csaba Fürjesi (H), Grazyna Jaskierska-Albrzykowska (PL), Sabina Psotková (CZ), Vladimír Kovařík (CZ), Jozef Suchoža (SK) a Richard Vodička (CZ).

Kurátor výstavy: Miroslav Zelinský (CZ)

Tento web používá na poskytování služeb, personalizaci reklam a analýzu návštevnosti soubory cookie. Používaním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací o souborech cookie najdete zde.