21. 1. 2014 | Eliška Kohelová

Z archivu Studia amatérského filmu

Pozvánky
Ve čtvrtek 30. ledna 2014 už po několikáté mohou zájemci o dnes již historické amatérské filmy navštívit v 17 hodin Přednáškové centrum Slováckého muzea

Ve čtvrtek 30. ledna 2014 už po několikáté mohou zájemci o dnes již historické amatérské filmy navštívit v 17 hodin Přednáškové centrum Slováckého muzea (areál bývalých kasáren). Muzejní spolek a Slovácké muzeum v Uherském Hradišti budou promítat s doprovodným komentářem Ing. Jiřího Demla jak dokumentární, tak hrané filmy. V první části bude k vidění film Pohledy zpět od režiséra F. Postavy, který dokumentuje proměny města Uh. Hradiště, a snímek Památky na Uherskohradišťsku od režiséra J. Demla, ve kterém jsou zachyceny nejvýznamnější památky celého okresu. Ve druhé části budou představeny hrané filmy Oblačný den režiséra J. Demla, Hvězdička a Velký tah režírovaný I. Šplíchalem. Vstup je volný.

Tento web používá na poskytování služeb, personalizaci reklam a analýzu návštevnosti soubory cookie. Používaním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací o souborech cookie najdete zde.