24. 1. 2019 | Jaromír Orel

Za vysvědčení a o jarních prázdninách do Hvězdy!

Pozvánky
Městská kina

Díky tradičním akcím S vízem do kina! (31. 1. - 3. 2.) a Prázdniny v kině (25. 2. - 3. 3.) přinese kino Hvězda také letos během pololetních a jarních prázdnin dětem filmy za zvýhodněné ceny, ale také projekce nejžhavějších novinek.

Městská kina navíc jako dárek dětem do jejich pokojíčků při návštěvě kina zdarma nabídnou filmové plakáty oblíbených filmů!

Po vysvědčení se mohou děti za odměnu vypravit na jeden z dětských titulů, které nejsou úplně nové, ale zato jsou nejvíce navštěvované. Filmy Pat a Mat: Zimní radovánky, Asterix a tajemství kouzelného lektvaru, Čertí brko, Raubíř Ralf a internet, Spider-Man: Paralelní světy, Grinch a pásmo krátkých filmů pro nejmenší Jak postavit sněhuláka mohou děti zhlédnout za velmi výhodné, v některých případech poloviční vstupné.

Pro období jarních prázdnin kino připravuje další zhuštěnou nabídku žhavých únorových novinek pro dětské diváky a rodiny. Chybět nebude očekávané pokračování příběhu z dračího ráje Jak vycvičit draka 3, akční sci-fi s hvězdným hereckým obsazením Alita: Bojový Anděl pro starší děti, ani ambiciózní LEGO® příběh 2.

Tento web používá na poskytování služeb, personalizaci reklam a analýzu návštevnosti soubory cookie. Používaním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací o souborech cookie najdete zde.