27. 8. 2020 | Jaromír Orel

Zakončete léto s valčíky André Rieu!

Tiskové zprávy
Městská kina

André Rieu oslavuje 15 let slavných koncertů ve svém rodném městě. Král valčíků vybral svá nejúžasnější představení a emocionální písně, aby přenesl radostnou atmosféru svých ikonických koncertů pod širým nebem v Maastrichtu ve zcela novém programu nazvaném Magický Maastrich přímo na plátna kin.

Kino Hvězda Uherské Hradiště tento program hraje v září hned dvakrát – v neděli 6. 9. 17:30 a ve středu 9. 9. 20:00. Žádné léto přece nemůže jen tak skončit bez okouzlujících valčíků André Rieu a jedinečného orchestru Johanna Strausse!

André Rieu je nizozemský houslista, dirigent a skvělý bavič publika s obrovským smyslem pro humor, to vše ve světovém formátu. Možná ho neznáte, možná neposloucháte klasickou hudbu, ale možná jí poslouchat začnete, protože v podání této světové hvězdy je klasická hudba mnohem více stravitelná i pro ty, kteří vážnou hudbu neposlouchají. André Rieu vyprodává největší haly, hostuje v nejprestižnějších destinacích a po celém světě vyvolává nadšení, dojetí, zamyšlení nad sílou tónů hudby. Nechte tedy ovládnout své emoce nádhernou hudbou v podání André Rieu a jeho orchestru, s kterým vystupuje více než 20 let.

Andre Rieu

Tento web používá na poskytování služeb, personalizaci reklam a analýzu návštevnosti soubory cookie. Používaním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací o souborech cookie najdete zde.