13. 3. 2020 | Antonín Mach

Zrušené akce Klubu kultury

Klub kultury

Velmi nás to mrzí, ale rozhodnutím Vlády ČR v souvislosti s epidemiologickou situací a v souladu se sdělením našeho zřizovatele jsme od úterý 10. 3. 2020 až do odvolání nuceni zrušit všechny námi pořádané kulturní akce.

V tuto chvíli není jasné, jak dlouho bude zákaz kulturních akcí se 100 a více diváky trvat. Prozatím jsme nuceni zrušit akce v horizontu nadcházejících 14 dnů – tj. koncert Ondřej Štveráček quartet (19. 3. Reduta), divadelní představení České nebe (20. 3. DK Vésky) a Královské koncerty (24. 3. Reduta). Do 24. 3. 2020 (včetně) je zrušen rovněž veškerý program Akademie třetího věku (A3V), prohlídky Expozice dějin města a zkoušky souborů.

Zrušeny (přesunuty) byly též akce jiných pořadatelů: Společenský ples s polonézou (z 13. 3. přesunut na 26. 6.), Ples Slováckého divadla a Ray service (14. 3. – zrušeno) a Slovácká přehlídka mateřinek (24. 3. – zrušeno).

O případných náhradních termínech vás budeme co nejdříve informovat. Situaci budeme průběžně sledovat a informovat vás o osudu dalších akcí.

POSTUP PŘI VRACENÍ VSTUPENEK

Aktuálně lze vracet vstupenky na Slováckou přehlídku mateřinek, Ondřej Štveráček quartet a Královské koncerty. (Vstupenky na jiné akce vracet nelze.)

Omlouváme se za komplikace.

Tento web používá na poskytování služeb, personalizaci reklam a analýzu návštevnosti soubory cookie. Používaním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací o souborech cookie najdete zde.